Hakkimizda

Küresel dünyada insan hayatını kolaylaştıran teknolojik gelişmelerle birlikte eğitimden sağlığa, iş yaşamından sosyal yaşama varana kadar birçok uygulama geliştirilmiştir. 2019 yılında Çin Wuhan'dan tüm dünya ülkelerine yayılan pandemi hastalığına karşı alınması gereken tedbirlerle birlikte insanların okul ve iş başta olmak üzere birçok aktiviteyi online olarak gerçekleştirebilmelerinin de keşfedilmesinde belirleyici bir faktör olmuştur.

Günümüzde gelişmeye devam eden teknolojiyle farklı meslek gruplarındaki insanlar çalışmalarını online ortamda sürdürürken yaşam temposunda kendine zaman ayırmak isteyen insanlar içinde birden fazla işi aynı anda yapma avantajı doğmuştur. Pandemi ile değişen yaşam şartlarının köklü değişimi insanların dijital dünyadaki keşiflerine olanak sağlamış, böylelikle ekonomik gelir elde etmelerine de aracılık etmiştir.

Uygulamamızda başlıca amacımız online eğitim sistemini geliştirerek birçok kategoride bireylere maddi gelir sağlamak, kariyer olanaklarını geliştirmek, eğitim seviyesini yükseltmek ve bu aşamada toplumun gelişmesine önemli bir katkı sağlamaktır. 


GDPR

Web siteleri genellikle tarayıcınızdan bilgi toplar ve bu bilgileri tanımlama bilgileri şeklinde saklar. Bu bilgiler, size daha kişiselleştirilmiş bir web deneyimi sunmak veya siteyi düzgün çalıştırmak için kullanılabilir. Bu bilgiler sizi doğrudan tanımaz, ancak web deneyiminizi etkileyebilir. Bazı tanımlama bilgilerini engelleyebilirsiniz, ancak bu, site deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebilir.